Natura Temizlik

Doğal Taş Zemin Yenileme

Ev ve işyeri yada bina girişleriniz eğer doğal taş (mermer-granit-mozaik-traverten) işiniz iş. İlk günkü gibi ışıl ışıl halinden eser yok değil mi? Ne şekilde temizleseniz de nafile. Natura Temizlik ile bu o kadar kolay ki. Bize bırakın tüm doğal taş yüzeylerinizi özel restorasyon sistemimiz ile tüm kararmış ve yıpranmıslığından kurtarıp ilk günkü haline getirip ışıl ışıl teslim edelim. Hem yaşam alanınıza değer katın hem de yaşamınıza keyif.

Ücretsiz keşif ve uygulama ile Ödeyeceginiz paraya deyecegini önceden gözleyebileceksiniz.

Firmamız taş temizleme ,taş koruma, taş parlatma, taş cilalama, taş honlama, taş kumlama, taş çekiçleme ve aynı zamanda tüm doğaltaşların restorasyon çalışmalarını yapmaktadır.

Taşlar zaman içerisinde kirlernmektedir ve lekelere karşı emicilik özelliği yüksektir. Taş temizliğinde asit, çamaşır suyu ,çif vb. ürünleri kesinlikle kullanmayınız. Bu ürünler taşın hızlı kirlenmesine neden olmaktadır ve hatta taşın degişimine kadar sonuçlanabilir. Taş temizliğinde taş için özel üretilmiş kimyasallar kullanılmalıdır. Sonrasında ise yüzey koruma kimyasalları uygulanmalıdır. Yüzey koruma kimyasalı taşların daha uzun ömürlü, canlı, parlak ve doğal kalmasını sağlar ve uzun yıllar taşları temiz olarak kullanırsınız.

TEMİZLİK HİZMETİNE Mİ İHTİYACINIZ VAR?

MÜŞTERİ YORUMLARI

HİZMETLERİMİZDEN MEMNUN MÜŞTERİ YORUMLARIMIZ

SİZE SUNMUŞ OLDUĞUMUZ HİZMETLERİMİZ İLE ALAKALI KISA BİR TANITIM FİLMİ